Restaurace U Krbu  |  Lišnice 68, 43401 Most  |  tel.: +420 728 737 576  |  radek.sestak01@seznam.cz
youtube instagramgoogle
Pokoje

Druhé patro objektu nabízí šest pokojů (dvoulůžkové nebo třílůžkové). Každý pokoj je vybaven televizorem. Na patře je moderně zařízená a plně vybavená kuchyňka + 2x sociální zařízení. V celém objektu je bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi. Celková kapacita k ubytování na horním patře je 18 míst. Na chodbě můžete využít společenský koutek k posezení s přáteli.

DSC01789

DSC01774
DSC01792

DSC01764
DSC02200

DSC01759

Ubytování pro velké skupiny hostů
V přízemí objektu se nachází ubytování vhodné pro větší skupiny. K využití je zde 13 lůžek rozdělených do 4 místností. Součástí ubytování je TV s digitálním příjmem, plně vybavená kuchyňka včetně lednice a moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Při zájmu většího počtu osob jsme schopny zařídit až 80 lůžek.

Suterén
Možnost ubytování v třílůžkovém pokoji, který se nachází v suterénu budovy. Pokoj vybaven televizorem. Součástí pokoje je sociální zařízení + malá kuchyňka.
 
Apartmán č.1
Nabízíme ubytování v luxusním apartmánu s možností měsíčíního pronájmu. Plně vybavený apartmán s obrovskou terasou nabízí ubytování ve dvou prostorných pokojích po dvou lůžkách. V obývacím pokoji je k dispozici velká plazmová TV se satelitním příjem, sedací souprava se stolkem a je propojen s moderní kuchyní s jídelním stolem. Samostatná koupelna disponuje rohovou vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. WC je odděleně. Dále se zde nachází menší pracovní místnost s rohovým stolem a policemi.
 
Apartmán č.2
Nabízíme ubytování v luxusním apartmánu s možností měsíčního pronájmu. Plně vybavený apartmán se skládá z pokoje, který je vybaven televizorem a oddělenou pracovnou. Dále obývacím pokojem vybavený velkou plazmovou TV, sedací soupravou, obývací stěnou. To vše spojené s vybavenou kuchyní se vstupem na terasu. Poslední místností je moderní koupelna se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a WC.
 
Při obsazení celého penzionu na delší dobu nabízíme zvýhodněné ceny za ubytování.
Všechny prostory v budově jsou nekuřácké.
Ubytování se zvířaty není možné.
Parkovací místa před budovou.
Všechny venkovní prostory jsou střeženy kamerovým systémem.
!!!Při nedodržování ubytovacího řádu bude host okamžitě vykázán bez nároku vrácení peněz!!!

Chcete si zarezervovat pokoj, stůl, celou restauraci nebo salonek? Napište nám nebo zavolejte na +420 728 737 576.
© 2021 www.restauraceukrbu.eu. All rights reserved | powered by m-comp.cz