Restaurace U Krbu  |  Lišnice 68, 43401 Most  |  tel.: +420 728 737 576  |  radek.sestak01@seznam.cz
youtube instagramgoogle
Pokoje

Druhé patro objektu nabízí šest pokojů (dvoulůžkové nebo třílůžkové). Každý pokoj je vybaven televizorem. Na patře je moderně zařízená a plně vybavená kuchyňka + 2x sociální zařízení. V celém objektu je bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi. Celková kapacita k ubytování na horním patře je 18 míst. Na chodbě můžete využít společenský koutek k posezení s přáteli.

DSC01789

DSC01774
DSC01792

DSC01764
DSC02200

DSC01759

Ubytování pro velké skupiny hostů
V přízemí objektu se nachází ubytování vhodné pro větší skupiny. K využití je zde 13 lůžek rozdělených do 4 místností. Součástí ubytování je TV s digitálním příjmem, plně vybavená kuchyňka včetně lednice a moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Při zájmu většího počtu osob jsme schopny zařídit až 80 lůžek.

Suterén
Možnost ubytování v třílůžkovém pokoji, který se nachází v suterénu budovy. Pokoj vybaven televizorem. Součástí pokoje je sociální zařízení + malá kuchyňka.
 
Apartmán č.1
Nabízíme ubytování v luxusním apartmánu s možností měsíčíního pronájmu. Plně vybavený apartmán s obrovskou terasou nabízí ubytování ve dvou prostorných pokojích po dvou lůžkách. V obývacím pokoji je k dispozici velká plazmová TV se satelitním příjem, sedací souprava se stolkem a je propojen s moderní kuchyní s jídelním stolem. Samostatná koupelna disponuje rohovou vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. WC je odděleně. Dále se zde nachází menší pracovní místnost s rohovým stolem a policemi.
 
Apartmán č.2
Nabízíme ubytování v luxusním apartmánu s možností měsíčního pronájmu. Plně vybavený apartmán se skládá z pokoje, který je vybaven televizorem a oddělenou pracovnou. Dále obývacím pokojem vybavený velkou plazmovou TV, sedací soupravou, obývací stěnou. To vše spojené s vybavenou kuchyní se vstupem na terasu. Poslední místností je moderní koupelna se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a WC.
 
Při obsazení celého penzionu na delší dobu nabízíme zvýhodněné ceny za ubytování.
Chcete si zarezervovat pokoj nebo celý penzion pro Vaši firmu? Zavolejte nám na tel. číslo +420 728 737 576.
© 2021 www.restauraceukrbu.eu. All rights reserved | powered by m-comp.cz